Hukuki BLOG, yazarı Samet Can ASLAN tarafından belirlenen standartlar çerçevesinde, “Hukuk” ana başlığı altında bilgi ve yorumların paylaşılarak, bireylere ilgili alanlarda rehberlik etmesi amacıyla kurulmuş bir web sitesidir.

Okuyucu kitlesi, hukukçulardan ve ilgili konularda bilgi edinmek isteyen bireylerden oluşan Hukuki BLOG‘un, okurlar tarafından takip edilebilmesi için RSS, e-posta aboneliği, sosyal ağlar gibi pek çok seçenek mevcuttur.

Reklam Seçenekleri

Hukuki BLOG adresinde; firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmak için, sıklıkla karşılaşılan seçenekler olarak; advertorial içerik, banner reklam yahut text link reklam türünü tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte söz konusu reklam seçenekleri yeterli olmadığı takdirde, alternatif tanıtım yolları için iletişime geçiniz.

  Advertorial İçerik

Tanıtım Yazısı

Advertorial, bir reklamın içerikle bütünleştirilerek servis edilmesi ve reklamın editörel bir içerik olarak hedef kitleye sunulmasıdır. Advertorial reklamlarda, reklamı doğrudan sunmak yerine hedef kitlenin içerikle dikkati çekilir ve içeriğin sonuç bölümünde de asıl vurgulanmak istenen reklam vurgulanır.

Advertorial içerik reklam türünü tercih etmeniz halinde, reklam niteliğine uygun içerik hazırlanarak Hukuki BLOG adresinde, “Tanıtım” kategorisi altında yayınlanır ve 1 yıl süreyle yayında kalır. Bununla birlikte, yayınlanan içerik Hukuki BLOG sosyal medya hesaplarında da yayınlanacaktır.

  Banner

banner reklam

Banner, görsel olarak hazırlanan, 720×90 boyutlarında ve farklı yapılarda olan,Hukuki BLOG adresinde görünür alanlara yerleştirilen ve reklam verenin belirlediği adrese link verilen internet reklamlarıdır.

Banner reklam türünü tercih etmeniz halinde, hazırlanan görsel Hukuki BLOG adresinde anlaşılan alanda 1 ay süreyle yayınlanacaktır. Banner reklam türünün, reklam veren açısından avantajı, Hukuki BLOG adresinde yer alan tüm sayfalarda görünebilir olmasıdır.

  Text Link

Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Link Çıkışınız Bu Şekilde Görünecektir Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni Örnek içerik metni

Text link, Hukuki BLOG adresinde yayınlanan içeriklerin bünyesinde, içerikle ilişkili olarak reklam veren tarafınca belirlenen metine, yine reklam veren tarafından belirlenen adrese bağlantı verilmesi durumudur.

Text link reklam türünü tercih etmeniz halinde, yayınlanmış içerikle ilişkili bağlantınıza, okurların ihtiyacı doğrultusunda 1 yıl süreyle ziyaretçi akışı sağlanacaktır.

Hukuki BLOG adresinde reklam yayınlamak için; iletişim sayfası, sosyal ağlar yahut sametcanaslan[at]hukukiblog.com e-posta adresi üzerinden iletişim kurunuz.