Kişisel Bilgiler

İsim : Samet Can

Soyisim : Aslan

Uyruk : Türkiye Cumhuriyeti

Meslek : Stajyer Avukat

Doğum Tarihi : 16.05.1993

İkâmet Ettiği Şehir : İstanbul

Medeni Durumu : Bekâr

Askerlik Durumu : İlişiği Yok

Sürücü Belgesi : B Sınıfı

EĞİTİM

LİSE EĞİTİMİ

Cengizhan Anadolu Lisesi
Eşit Ağırlık
Eyüp Anadolu Lisesi
Eşit Ağırlık

LİSANS EĞİTİMİ

Okan Üniversitesi
İngilizce Hazırlık Eğitimi
Hukuk
Anadolu Üniversitesi
Kamu Yönetimi

MESLEKİ GEÇMİŞ

Stajyer Avukatlık
İstanbul Barosu

TEKNİK YETKİNLİKLER

MS Office
İyi Düzeyde

MS Windows
İyi Düzeyde

Mac-OS
Orta Düzeyde

UYAP
Orta Düzeyde

YABANCI DİLLER

İngilizce
İntermediate

Almanca
Anfänger

Fransızca
Novice

Sertifikalar

Diksiyon
Rodos Grup tarafından düzenlenen sertifika programında aldığım eğitim sonucunda ‘’Diksiyon’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım.

Etkili İletişim
Rodos Grup tarafından düzenlenen sertifika programında aldığım eğitim sonucunda ‘’Etkili İletişim’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım

Beden Dili
Rodos Grup tarafından düzenlenen sertifika programında aldığım eğitim sonucunda ‘’Beden Dili’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım

Disiplin Yönetimi  
Akademas Eğitim Kurumu’nun düzenlediği eğitim programında aldığım eğitim sonucunda yapılan sınavı başarı ile tamamlamam ile ‘’Disiplin Yönetimi’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım.

Etkili Zaman Yönetimi  
Akademas Eğitim Kurumu’nun düzenlediği eğitim programında aldığım eğitim sonucunda yapılan sınavı başarı ile tamamlamam ile ‘’Etkili Zaman Yönetimi’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım.

Psikolojik Şiddet  
Akademas Eğitim Kurumu’nun düzenlediği eğitim programında aldığım eğitim sonucunda yapılan sınavı başarı ile tamamlamam ile ‘’Psikolojik Şiddet’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım.

Liderlik ve Yöneticilik  
Akademas Eğitim Kurumu’nun düzenlediği eğitim programında aldığım eğitim sonucunda yapılan sınavı başarı ile tamamlamam ile ‘’Liderlik ve Yöneticilik’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım.

Etkili Sunum Teknikleri  
Akademas Eğitim Kurumu’nun düzenlediği eğitim programında aldığım eğitim sonucunda yapılan sınavı başarı ile tamamlamam ile ‘’Etkili Sunum Teknikleri’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım.

Türkiye’de Sosyal Güvenlik  
Akademas Eğitim Kurumu’nun düzenlediği eğitim programında aldığım eğitim sonucunda yapılan sınavı başarı ile tamamlamam ile ‘’Türkiye’de Sosyal Güvenlik’’ eğitim sertifikası almaya hak kazandım.

ÜYE TOPLULUKLARI

Okan Üniversitesi Mezunlar Derneği

WWF Turkey